Vizsga Sikerességi Mutató - OÁ: Országos Átlag
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"A" Elmélet | 2025 Q2 | NINCS ADAT | |
2025 Q3 | 84.62% (OÁ: 85.74%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"A" Elmélet | 2024 Q4 | NINCS ADAT | |
2025 Q1 | 83.33% (OÁ: 84.80%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Elmélet | 2025 Q4 | 44.12% (OÁ: 52.93%) | |
2026 Q1 | 47.83% (OÁ: 52.48%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Elmélet | 2025 Q2 | 55.00% (OÁ: 54.92%) | |
2025 Q3 | 62.73% (OÁ: 56.42%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Elmélet | 2024 Q4 | 53.93% (OÁ: 49.66%) | |
2025 Q1 | 64.29% (OÁ: 52.99%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Forgalom | 2025 Q4 | 37.50% (OÁ: 45.82%) | |
2026 Q1 | 45.45% (OÁ: 45.91%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Forgalom | 2025 Q2 | 44.83% (OÁ: 44.91%) | |
2025 Q3 | 31.33% (OÁ: 44.55%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Forgalom | 2024 Q4 | 34.97% (OÁ: 44.82%) | |
2025 Q1 | 45.74% (OÁ: 46.21%) | ||
Átlagos Képzési Óraszám Mutató - OÁ: Országos Átlag
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Gyakorlat | 2025 Q4 | 170.85% (OÁ:159.70%) | |
2026 Q1 | 178.82% (OÁ:162.84%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Gyakorlat | 2025 Q2 | 159.33% (OÁ:159.22%) | |
2025 Q3 | 183.43% (OÁ: 160.32%) | ||
Kategória / Típus | Év/Negyedév | Érték (OÁ: Országos Átlag) | |
|---|---|---|---|
"B" Gyakorlat | 2024 Q4 | 170.47% (OÁ:160.09%) | |
2025 Q1 | 188.06% (OÁ: 161.18%) | ||
Vizsga Sikerességi Mutató (VSM)
2024. 3. negyedév - 2024. 4. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | Elmélet | Forgalom | ||
2024.3. | 2024.4. | 2024.3. | 2024.4. | ||
51,46% | 53,93% | 33,91% | 34,97% | ||
Név | Azon. | A1, A2, A összesítve | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | Elmélet | Forgalom | ||
2024.3. | 2024.4. | 2024.3. | 2024.4. | ||
73,33% | -- | 60,00% | -- | ||
Vizsga Sikerességi Mutató (VSM)
2024. 1. negyedév - 2024. 2. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | Elmélet | Forgalom | ||
2024.1. | 2024.2. | 2024.1. | 2024.2. | ||
48,53% | 44,05% | 31,25% | 48,28% | ||
Vizsga Sikerességi Mutató (VSM)
2023. 4. negyedév - 2024. 1. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | Elmélet | Forgalom | ||
2023.4. | 2024.1. | 2023.4. | 2024.1. | ||
71,83% | 48,53% | 32,68% | 31,25% | ||
Vizsga Sikerességi Mutató (VSM)
2023. 3. negyedév - 2023. 4. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | Elmélet | Forgalom | ||
2023.3. | 2023.4. | 2023.3. | 2023.4. | ||
50,00% | 71,83% | 34,17% | 32,66% | ||
Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ)
2024. 3. negyedév - 2024. 4. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | 2024.3 | 2024.4 | ||
158,93% | 170,47% | ||||
Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ)
2024. 2. negyedév - 2024. 3. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | 2024.2 | 2024.3 | ||
161,02% | 158,93% | ||||
Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ)
2024. 1. negyedév - 2024. 2. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | 2024.1 | 2024.2 | ||
179,15% | 161,02% | ||||
Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ)
2023. 3. negyedév - 2023. 4. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | 2023.3 | 2023.4 | ||
139,94% | 174.91% | ||||
Átlagos Képzési Óraszám (ÁKÓ)
2023. 4. negyedév - 2024. 1. negyedév
Név | Azon. | B Kategória | |||
|---|---|---|---|---|---|
Főnix DB | 4189 | 2023.4 | 2024.1 | ||
174,91% | 179.15% | ||||
Képzési Költség (K.K)
Kategória | Képzési Költség (K.K) | ||||
|---|---|---|---|---|---|
B. Kategória | 310.000 Ft | ||||
A Kategória | 274.000 Ft | ||||
A2 kategória | 193.000 Ft | ||||
